O nás

Již od roku 2012 prodáváme 100% lidské clip in vlasy.

Jsme osvědčení prodejci clip in příčesků.

  • zákazník = náš pán
  • dlouholetá tradice, působíme již od roku 2012
  • poštovné zdarma u platby předem
  • dárek zdarma ke každé objednávce

 

Nás eshop je zaměřený na především na prodej vlasů clip-in a dalších doplňků. Zákazníkům nabízíme vždy jen to nekvalitnější zboží, které je na trhu k sehnání. Na druhou stranu se však snažíme našim klientům nabídnout toto zboží v přijatelné cenové hladině. Vždy proto dbáme na pečlivé vyhledávání dodavatelů, kteří jsou schopni garantovat kvalitu jejich produktů a na druhou stranu ho nabídnout za přijatelnou cenu. To je jedním z důvodů, proč i náš koncový zákazník má možnost nakoupit výhodně.

Snažíme se také, aby zboží dorazilo k našim zákazníkům pečlivě zabalené a přesně v té podobě, jakou si zákazním na eshopu objednal. Ceny poštovného jsme díky úzké spolupráci s českou poštou srazili na minimální hodnoty. Také díky tomu jsme schopni nabídnout, jako jeden z mála eshopů poštovné zdarma. K naší fylozofii patří také to, aby zákazník dostal svou zásilku v co nejkratším možném čase, proto věškeré zboží máme skladem a zásilky expedujeme do druhého dne. Často se tak zboží k zákaznkům dostane do 48 hodin od jeho objednání.

Klíčovou součástí našeho eshopu je kominikace se zakazníkem. Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně produktu, který vás zajímá, nebojte se kontaktovat naše zákaznické centrum. Ať už se rozhodnete kontaktovat nás emailem nebo telefonicky, vždy dostanete rychlou a přesnou odpověd. Naši zaměstnanci se vám budou snažit vše srozumitelně vysvětlit a vyjít vstříc vašim požadavkům. Věřtě, že nic nám neudělá větší radost než spokojený zákazník. Přidejte se k nim i vy.

Těšíme se na váš nákup

Tým TvojeVlasy.cz

Hodnocení z Heureka.cz

"Perfektní přehled na stránkách TvojeVlasy.cz. Bezvadná komunikace, rychlost poslání. Určitě za mě veliká spokojenost a všem doporučuji."

Michaela

Facebook
 
Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem vlasů a nevíte si rady? Nebojte se na nás obrátit. Odpovíme Vám obratem!

EMAIL : info@tvojevlasy.cz 
TEL : 775 288 164 (9:00 - 18:00)
FB : Napište nám zprávu