Časté otázky

Prodáváte opravdu 100% lidské vlasy?

Ano, v naší nabídce najdete POUZE 100% lidské vlasy nejvyšší kvality REMY. Zakládáme si na prodeji opravdu pravých vlasů, nikoliv napodobenin, se kterými se můžete setkat jinde na internetu. Pravidelně dodávky zboží kontrolujeme a lidskost vlasů testujeme. Stejně tak kontrolujeme gramáž a délku vlásků.

Jak poznat lidské vlasy?

Jednoduše – vypadají a chovají se přesně, jako ty vaše. Dají se libovolně česat, natáčet, žehlit, kulmovat a připravovat z nich například plesové účesy. Po připnutí jsou k nerozeznání od těch vašich. Mají dlouhou životnost při správném pečování, jsou příjemné na dotek. V našem obchodě najdete pouze lidské vlasy, nikoliv umělé náhražky.

Jaká je životnost clip in vlasů?

Protože jsou naše sady z 100% lidských vlasů, chovejte se k nim, jako k vlastním. Stejně tak platí, že čím lépe budete o vlásky pečovat, tím déle vám vydrží krásné. Pravidelná a správná údržba je základem jak pro vaše vlastní, tak pro prodloužené vlasy. Naše zákaznice používají clip in příčesky již několik let bez známek opotřebení.

Je možné clip in sadu barvit?

Doporučujeme se držet návodu na použití, který je součástí každého balíčku s objednávkou. I tady platí zásady, které znáte od vaší kadeřnice. Ztmavuje se lépe, než zesvětluje. Výsledek přebarvení na jiný odstín si můžete prohlédnout v naší galerii Proměn.

Jak jsou vaši zákazníci spokojeni?

Spolupracujeme se salóny a kadeřnictvími, které u nás opakovaně pro své zákaznice nakupují. Stejně tak je běžné, že u nás kupují zákaznice na doporučení své známé. Za poslední tři roky jsme navíc zaznamenali naprosté minimum reklamací, což svědčí o kvalitě našich produktů. Pečlivě vybíráme dodavatele a jejich produkty, dbáme na kvalitu. Na našich zákaznících nám záleží.

Jak dlouho se příčesky připínají?

Může se vám zdát, že připnutí clip in vlasů není otázka několika minut. Opak je pravdou, kompletní sadu na celou hlavu dokážete i bez zkušeností připnout za pět minut. Při opakovaném nošení si navíc připínání zautomatizujete a během pár minut máte krásně prodloužené vlasy.

Jak pečovat o prodloužené vlasy?

Veškerá péče o vaši clip in sadu je detailně popsána v návodu k použití, který vám zašleme společně s vlásky. Náš návod k péči o lidské clip in vlasy vám pomůže správně se o vlásky starat a maximalizuje jejich živostnost. Doporučujeme využívat vlasové příslušenství pro clip in vlasy.

Hodnocení z Heureka.cz

"Perfektní přehled na stránkách TvojeVlasy.cz. Bezvadná komunikace, rychlost poslání. Určitě za mě veliká spokojenost a všem doporučuji."

Michaela

Facebook
 
Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem vlasů a nevíte si rady? Nebojte se na nás obrátit. Odpovíme Vám obratem!

EMAIL : info@tvojevlasy.cz 
TEL : 775 288 164 (9:00 - 18:00)
FB : Napište nám zprávu